Ne aramıştınız! Birşeyler yazın...

Op.Dr. Aşkın Evren GÜLER

Op.Dr. Aşkın Evren GÜLER

op-dr-askin-evren-guler-23-06-2022

1980 yılında Sarıkamış’ta doğdum. İlköğrenimimi Kırıkkale’de, ortaokulu Ankara’da, lise eğitimimi ise İstanbul Kuleli Askeri Lisesi’nde tamamladım.

Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nden (GATA) 2004 yılında mezun olarak, 2007 yılına kadar Kıbrıs’ta pratisyen hekim statüsü ile zorunlu hizmet görevimi tamamladım. 2007-2011 yılları arasında GATA Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanlığı’nda asistanlık (tıpta uzmanlık) eğitimimi bitirdim. 2012-2013 tarihleri arasında kadın hastalıkları uzmanı olarak Ağrı Asker Hastanesi’nde zorunlu hizmetimi tamamladım.

2013-2016 tarihleri arasında çalıştığım Özel Ankara Koru Hastanesi – Yüksek İhtisas Üniversitesi afiliasyonunda, ağırlıklı olarak “Doğal Doğum”, “İleri Düzey Ultrasonografi” ve “Endoskopik (kapalı cerrahi) Cerrahi” alanlarında çok sayıda akademik ve klinik çalışmalarda bulundum. 2015 yılında Acıbadem Üniversitesi CASE laboratuarında Da vinci Robotik Cerrahi Eğitimini, İleri Düzey Laparoskopik Cerrahi Uygulamalar Programlarını tamamlayarak, Endoskopik ameliyatlarda ciddi sayılara ve tecrübeye ulaştım.

2016-2018 yılları arasında Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’nde (Fethiye-Muğla), 2018-2019 yılları arasında Özel Ankara Koru Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalıştım; 2019 kasım ayı tarihinden itibaren eşim Op. Dr. Çiğdem Güler ile beraber mesleki çalışmalarımıza  özel muayenehanemizde, kliniğimizde  devam etmekteyiz.

Sosyal hobilerim içerisinde gitar çalmak, statik maket yapmak, motosiklet kullanmak ve doğa sporları vardır.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Hangi alanda bilgi veya randevu istiyorsunuz?